To tylko fizyka

Prawa autorskie

 • Posiadaczem praw autorskich do materiałów zamieszczonych pod adresem ToTylkoFizyka.pl jest Marek Pawłowski (chyba, że w materiale wskazano explicite inne osoby).

 • Autor wyraża zgodę na wszelkie niekomercyjne (w rozumieniu opisanym niżej) i służące szlachetnym celom rozpowszechnianie i powielanie utworów filmowych umieszczonych w serwisie. Zachęca też do umieszczania w innych niekomercyjnych blogach i serwisach linku do strony ToTylkoFizyka.pl a także do wklejania kodów otwierających na obcych stronach filmy autora zamieszczone w serwisie YouTube. Zagnieżdzonemu filmowi mogą towarzyszyć opisy umieszczone w serwisie YouTube. Autor nie wyraża zgody na nieuzgodnione wcześniej kopiowanie na innych stronach internetowych pełnych opisów doświadczeń umieszczonych w serwisie ToTylkoFizyka.pl.

 • Rozpowszechnianie niekomercyjne filmów wspomniane w powyższym akapicie nie obejmuje – w rozumieniu autora – wykorzystania w systemie edukacji i w systemie kształcenia kadr dla edukacji. Mimo to autor wyraża zgodę na wykorzystanie filmów prezentowanych na stronach ToTylkoFizyka.pl w szkołach publicznych w czasie zajęć szkolnych finansowanych ze środków organu prowadzącego szkołę lub ze środków przekazanych na ten cel przez rodziców. Autor oczekuje informacji zwrotnych o takim wykorzystaniu, a także opinii i sugestii mogących wpłynąć na jakość i zawartość kolejnych materiałów. Wykorzystanie w trakcie zajęć finansowanych z innych środków dodatkowych (np. funduszy UE), wykorzystanie w szkołach prywatnych i społecznych oraz wykorzystanie w innych formach kształcenia (w tym w zorganizowanych formach kształcenia nauczycieli) powinno być wcześniej uzgodnione z autorem.

 • Osobnej zgody autora wymaga wykorzystanie materiałów w serwisach internetowych, do których dostęp jest ograniczony, w szczególności w serwisach płatnych.

 • Są dostępne pliki (avchd) każdego z materiałów w jakości HD (1920×1080/25fps). Aby uzyskać do nich dostęp niezbędny jest kontakt z autorem poprzez adres mp@totylkofizyka.pl Adres ten służy też kontaktom we wszelkich innych sprawach związanych z funkcjonowaniem serwisu.

 • Dołącz do nas na:

  Co to za strona?

  "To tylko fizyka" jest prywatnym projektem edukacyjnym. Jego autorem jest dr Marek Pawłowski. Projekt przedstawia proste doświadczenia fizyczne dla dzieci i nie tylko. Został zapoczątkowany we wrześniu 2009 r.
  e-mail: totylkofizyka@gmail.com

  • Marek Pawłowski: W Warszawie kupuję na giełdzie elektronicznej w przejściu podziemnym przy GUS (Trasa Łazienkowska przecina Aleje Niepodległości). Im mniejsze na
  • zuzka: A gdzie można kupić tę diodę ? jaka to ma być dioda? bo mam problem z zakupem :) dziękuję z góry :))
  • Kasia: Nawet fajne gdyby tylko to przelewało się troche szybciej można by było wykorzystywać to na codzień :-D